Daně - užitečné odkazy

Hledáte konkrétní radu nebo řešení daňového problému? Na internetu existuje množství serverů nabytých radami zdarma a různými užitečnými aplikacemi, které nám pomohou nejen s podáním daňového přiznání.

Dane.podnikatel.cz

Prohlédněte si daňový speciál serveru podnikatel.cz, který najdete na adrese http://dane.podnikatel.cz/. Tento server by měl být znám každému, kdo to s podnikáním myslí opravdu vážně.

Dane.mesec.cz

Na adrese http://dane.mesec.cz/ najdete daňový speciál jednoho z největších českých serverů o daních, financích, podnikání a příbuzných věcech – Mesec.cz

Můžete využít průvodce k podání daňového přiznání, ale také si zdarma stáhnout množství formulářů nejen po daňové přiznání, ale také pro sociální a zdravotní pojištění, a mnoho dalšího. Mesec.cz by měl rozhodně mít místo v záložkách vašeho prohlížeče.

Businessinfo.cz

Businessinfo.cz je oficiálním českým portálem pro podnikání a export. Jako takový nabízí i sekci zaměřenou na Daně a finance – najdete na http://www.businessinfo.cz/cz/rubrika/finance-dane/1000433/.

Pokud jste na těchto webech nenašli co jste hledali, obraťte se na některou z firem zaměřujících se na daňové poradenství.

Zakony-online.cz - zákon o dani z příjmů

Na stránce zakony-online.cz můžete najít plná znění zákonů, mimo jiné také zákon o dani z příjmů.